zajawka_m

26.10.2023 r. odbył się stopień szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której uczestnikami było ponad 5000 uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.  

 

alt=

W Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu zakończyła się rejestracja uczestników do II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, sfinansowanej z dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki.

zajawka_m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest postrzegana w kraju i zagranicą jako wiodąca uczelnia logistyczna z wieloletnią tradycją. 

zdjecie podczas podpisywania umowy rzez prof. dr inż. Danielę Todorovą –  Rektor Uniwersytetu Transportowego w Sofii oraz mgr inż. Janusza Pawęska – Prezydenta MWSLiT we Wrocławiu

19 września 2023 r. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy z Uniwersytetem Transportowym im. Todora Kableshkova w Sofii, z którym od kilku lat współpracuje w ramach programu Erasmus +.

 

zajawka_m

5 października 2023 r. w Auli Leopoldina odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2023/2024. Na obchody przyjechali liczni goście z Polski i z zagranicy. Uroczystość, oficjalnym przywitaniem, rozpoczął Rektor dr Marcin Pawęska, prof. MWSLiT,  który szczególnie ciepłe słowa skierował do studentów rozpoczynających studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Podczas przemowy inauguracyjnej Rektor podsumował obfity w nagrody, nowe projekty, innowacje i wyróżnienia poprzedni rok akademicki. Zaakcentował także zasługi osób, instytucji oraz przedsiębiorstw, dzięki współpracy których możliwe jest doskonalenie procesu dydaktycznego w naszej uczelni. 

 

zajawka_m

2 października 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się  dzień wstępny dla studentów pierwszego roku studiów licencjackich, inżynierskich oraz  magisterskich.

zajawka_m

22 września 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się wykład dr. Piotra Saski pt. Historia i teraźniejszość kolei magnetycznej w ramach XXVI edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42 
uczelnia@msl.com.pl

Link do strony uczelni na facebook otwiera nowe okno     Link do kanału youtube otwiera nowe okno     Przycisk zadzwoń przez skype