Zdjęcie przedstawia certyfikat otrzymany przez uczelnię

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodna Szkoła, przyznawany przez Akademickie Centrum Informacyjne. Uczelnia jest laureatem nieprzerwanie od 2005 roku.

Zdjęcie przedstawia grupę studentów na Dniu Wstępnym.

Z początkiem października 2022 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyły się dni wstępne dla studentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich pierwszego semestru.

zajawka_m

23 – 26 października 2022 r. odbędzie się Międzynarodowa Konferencja, organizowana przez The Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT), która jest największym międzynarodowym wydarzeniem, umożliwiającym spotkanie profesjonalistów pracujących w łańcuchu dostaw, transporcie i sektorze logistycznym.

Zdjęcie z Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023

7 października 2022 r. w Auli Leopoldina odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023.

Na obchody przyjechali liczni goście z Polski i z zagranicy. Uroczystość, oficjalnym przywitaniem, rozpoczął Rektor MWSLiT dr Marcin Pawęska, który szczególnie ciepłe słowa skierował do studentów rozpoczynających studia w MWSLiT we Wrocławiu. Podczas przemowy inauguracyjnej Rektor podsumował obfity w nagrody, innowacje i wyróżnienia poprzedni rok akademicki. Zaakcentował także zasługi osób, instytucji oraz przedsiębiorstw, dzięki współpracy których możliwe jest doskonalenie procesu dydaktycznego w MWSLiT we Wrocławiu.

Grafika promująca Ogólnopolską Olimpiadę Logistyczną

Informujemy Państwa o zakończeniu  I  etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej,  w której wzięło udział blisko 150 szkół z całej Polski.

Zdjęcie przedstawia regulamin konkursu architektonicznego dla studentów

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, ma przyjemność poinformować studentów i absolwentów studiów wyższych I oraz II stopnia o otwartym konkursie architektonicznym, organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Grafika informacyjna dotycząca zbliżającej się Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023

7 października 2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2022/2023 Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Uroczystość odbędzie się w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42 
uczelnia@msl.com.pl

Link do strony uczelni na facebook otwiera nowe okno     Link do kanału youtube otwiera nowe okno     Przycisk zadzwoń przez skype