LOGISTYKA studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie (3 semestry)

 

Polska w ostatnich latach poprzez swój rozwój stała się bardzo atrakcyjną częścią wschodniej Europy dla inwestorów. Zachodnie firmy wkraczając na nasz rynek otwierają nowe fabryki, magazyny dając nowe miejsca zatrudniania. Z rankingów i analiz rynku pracy przeprowadzonych w ostatnim czasie wynika, że na pierwszym miejscu najbardziej poszukiwanych zawodów, jaki wskazali pracodawcy plasuje się INŻYNIER LOGISTYK.

 

Zapraszamy na dzienne i zaoczne studia na kierunku logistyka


Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu już od 20 lat kształci licencjatów, inżynierów i magistrów z zakresu nauk logistycznych. Profesjonalnie, z gwarancją jakości, na wysokim poziomie wykwalifikowana kadra naukowa przekazuje wiedzę z zakresu m.in.:

 

  • logistyki globalnej, zaopatrzenia, dystrybucji, transportu, marketingowej,
  • ekologistyki, logistyki odzysku, miejskiej oraz e-logistyki.

 

Logistyka jest powiązana niemal z każdą gałęzią gospodarki. Jest to najbardziej rozwijający się sektor rynku co gwarantuje stały przyrost nowych miejsc pracy, a co za tym idzie daje szanse znalezienia dobrze płatnego zatrudnienia od razu po studiach, albo nawet w trakcie ich trwania. Perspektywy na przyszłość są obiecujące dlatego warto się zastanowić nad tym kierunkiem. Renoma dyplomu uzyskanego w toku studiów magisterskich, studiów licencjackich i studiów inzynierskich na MWSLiT we Wrocławiu to klucz do kariery i najlepsza inwestycja.

 

Wykaz specjalności w ramach kierunku logistyka

Logistyka zakupów, logistyka produkcji, logistyka handlu i dystrybucji, systemy logistyczne, logistyka humanitarna, logistyka w awiacji, zarządzeniem łańcuchem dostaw w branży automotive, zarządzanie odpadami w branży automotive, bezpieczeństwo w transporcie

Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw, automatyzacja i utrzymanie systemów magazynowych

Menedżer logistyki produkcji, menedżer łańcuchów dostaw, menedżer transportu

Logistyka w bezpieczeństwie, logistyka procesów ratowniczych, logistyka służb mundurowych

 

Zapraszamy na studia w MWSLiT we Wrocławiu.  

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42 
uczelnia@msl.com.pl

Link do strony uczelni na facebook otwiera nowe okno     Link do kanału youtube otwiera nowe okno     Przycisk zadzwoń przez skype