STUDIA POD PATRONATEM FIRM:

 

Studia I stopnia licencjackie
(6 semestrów)

Studia licencjackie są studiami zawodowymi, kierowanymi głównie do osób, które zamierzają w ciągu trzech lat studiowania zdobyć poszukiwany na rynku pracy zawód jak i praktyczne umiejętności.

 Studia Dualne

Zapraszamy na dzienne i zaoczne studia licencjackie na kierunku logistyka.

  • studia stacjonarne, dzienne (pon. - pt.)
  • studia niestacjonarne, zaoczne (sob. – niedz.)

Finansowanie Nauki 

 

Współcześnie obserwowana zmiana preferencji rynkowych oraz potrzeb odbiorców stawia przed przedsiębiorstwami określone wyzwania. W erze narastającej konkurencji, coraz większego znaczenia nabierają zagadnienia definiujące poziom obsługi klienta w aspekcie takich kryteriów jak: jakość, niezawodność, elastyczność, szybkość dostaw oraz cena. Czynniki te to kluczowe obecnie składowe orientacji rynkowej, determinujące konkurencyjność i rozwój przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie dla przedsiębiorstw pragnących uzyskać i utrzymać silną, konkurencyjną pozycję na rynku koniecznie jest skupienie się na działaniach wspierających zaspokajanie potrzeb konsumenckich w najbardziej elastyczny sposób.

Specjalności do wyboru

Logistyka produkcji

Logistyka zakupów

Logistyka handlu i dystrybucji 

Systemy logistyczne

Logistyka humanitarna

Logistyka w awiacji

Logistyka odpadów

Zarządzanie łańcuchem dostaw w przemyśle automotive

Bezpieczeństwo w transporcie 

 

 Wszystkie specjalności dostępne są zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym (zaocznym)

 

STUDIA POD PATRONATEM FIRM

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.

Firma Fracht FWO Polska Sp. z o.o. została utworzona w 2006 roku wobec rosnącego zapotrzebowania polskiego rynku na usługi spedycyjne. Jest ona częścią szwajcarskiej Grupy FRACHT z siecią ponad 70 biur i agencji na swiecie. Fracht FWO Polska oferuje szeroki zakres usług logistycznych, począwszy od transportów drogowych, kontenerowych oraz lotniczych po transporty ponadgabarytowe i skomplikowane projekty logistyczne.

Firma objęła patronat nad kierunkiem studiów logistyka studia licencjackie. W ramach współpracy studenci mają możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy podczas wykładów otwartych i bloków ćwiczeniowych (case study) organizowanych w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu. To także doskonała okazja do złożenia aplikacji na wybraną ofertę stażu, czy pracy.

 

Cermag Sp. z o.o.

Firma powstała w 1985 roku i na początku związana była z produkcją płytek ceramicznych. Wprowadzenie nazwy CERMAG przypadło na początek lat 90-tych. Obecnie jest to jedna z największych firm w branży płytek i wyposażenia łazienek, oferująca najnowsze światowe kolekcje.
Firma objęła patronat nad kierunkiem studiów logistyka studia licencjackie. W ramach współpracy studenci mają możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy podczas wykładów otwartych i bloków ćwiczeniowych (case study) organizowanych w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu. To także doskonała okazja do złożenia aplikacji na wybraną ofertę stażu, czy pracy.

 

Nagel Polska Sp. z o.o.

Nagel-Group to rodzinne przedsiębiorstwo o wschodniowestfalskich korzeniach, którego historia sięga 1935 roku. Obecnie jest to jeden z wiodących operatorów logistyki artykułów spożywczych w Europie. Z chwilą utworzenia w 2002 roku Nagel Polska, Nagel-Group zrobiła pierwszy krok w kierunku Europy Wschodniej. Obecnie Nagel Polska posiada sześć oddziałów na terenie całej Polski.
Firma objęła patronat nad kierunkiem logistyka studia licencjackie. W ramach współpracy studenci mają możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy podczas wykładów otwartych i bloków ćwiczeniowych (case study) organizowanych w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu. To także doskonała okazja do złożenia aplikacji na wybraną ofertę stażu, czy pracy.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42 
uczelnia@msl.com.pl

Link do strony uczelni na facebook otwiera nowe okno     Link do kanału youtube otwiera nowe okno     Przycisk zadzwoń przez skype