Łukasz Tłoczek

 

 

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to prestiżowa uczelnia, zdobywająca rokrocznie liczne certyfikaty potwierdzające wysoki poziom nauczania oraz kompetencje osób przekazujących wiedzę. Uczelnia  daje możliwość rozwoju każdemu, kto chce zdobyć wiedzę i doświadczenie w dziedzinie logistyki.

 

Nauka w MWSLiT we Wrocławiu umożliwiła mi pozyskanie niezbędnej wiedzy do wykonywania pracy zawodowej w przyszłości. Bardzo przydatne było dla mnie zapoznanie się ze wszystkimi problemami informatycznymi, które występują w przedsiębiorstwie, gdyż z tą dziedziną logistyki wiążę swoją przyszłość. Wszystkim, którzy nie są przekonani o słuszności wyboru tej uczelni gorąco polecam i rekomenduje naukę w MWSLiT we Wrocławiu, która odpowiednio przygotowuje swoich studentów do roli pracownika w branży TSL.

 

W pełni rekomenduję tę uczelnię.

 

Filip Wiśniewski

 

 

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu

 

Nazywam się Filip Wiśniewski i jestem absolwentem studiów licencjackich na kierunku Transport o specjalności Zarządzanie firmą transportową oraz studiów magisterskich na kierunku Logistyka o specjalności Menedżer. Dzięki programowi studiów dualnych miałem okazję rozwijać się i kształcić pod okiem specjalistów firmy Amazon, gdzie odbywałem płatny staż. Studiując w MWSLiT we Wrocławiu, miałem przyjemność czerpać wiedzę od wysoce wykwalifikowanych wykładowców, dzięki czemu moja kariera zawodowa zaczęła się na bardzo wczesnym etapie edukacji. Obecnie jestem prezesem i współzałożycielem firmy ILogi Sp. z o.o. oraz pełnię stanowisko menedżera produkcji w firmie Elanders Polska, należącej do międzynarodowego koncernu Elanders Group, działającej w kilkunastu państwach na świecie. Dzięki studiom w MWSLiT rozwinąłem kompetencje przedsiębiorcze i menedżerskie, co pozwala mi osiągać sukcesy zawodowe w szeroko pojętej logistyce. Uczelnię zawsze wspominam z sentymentem i chętnie odwiedzam co jakiś czas mury uczelni.

 

Marlena Więdlak

 

 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

 

Nazywam się Marlena Więdlak i jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Logistyka o specjalności Menedżer Transportu. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania i praktycznym zajęciom specjalistycznym, miałam przyjemność dokładnie poznać branżę TSL. Magisterkę zakończyłam pracą pod tytułem Gospodarka odpadami w gminie Pajęczno.

Rozwój kompetencji i wiedzy pozwolił mi wejść do branży TSL z głową pełną pomysłów. Jeszcze podczas studiów dostałam ofertę pracy jako spedytor. Studiowanie na MWSLiT we Wrocławiu zawsze miło wspominam.

Kateryna Zykova

 
kateryna zykova1
Rekomendacje Grzegorz Dyga
 
 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

 

Jestem absolwentką MWSLiT , którą słusznie można nazwać najlepszą uczelnią logistyczną w kraju. Podczas nauki trafiłam na świetnych wykładowców, którzy dzielili się z nami swoim logistycznym doświadczeniem. Uczelnia oferuje dużo możliwości, jeśli chodzi o staże czy praktyki. Wygodne jest również studiowanie w systemie dualnym, gdzie 2-3 dni w tygodniu poświęca się na zdobywanie wiedzy teoretycznej, a reszta czasu pozostaje na szlifowanie umiejętności praktycznych.

 Polecam serdecznie każdemu, kto zastanawia się nad wyborem rzetelnej uczelni logistycznej. 

 

Svitlana Hodlevska

 

 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

 

Nazywam się Svitlana Hodlevska i jestem absolwentką kierunku Logistyka w MWSLiT.
W trakcie studiów odbyłam płatny staż w firmie HMT Sp. z o. o. w ramach projektu Praktyczny Logistyk. Przez trzy tygodnie miałam możliwość sprawdzenia w praktyce zagadnień poruszanych na zajęciach.
Pracownicy firmy HMT Sp. z o. o. bardzo ciepło mnie przyjęli. Cierpliwie odpowiadali na moje pytania i tłumaczyli wszelkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem firmy. Dzięki temu bardzo dużo się nauczyłam, co z pewnością przyda mi się w przyszłości podczas szukania pracy.
Polecam wszystkim studia w MWSLiT. Oprócz wiedzy opuszczacie uczelnię z zawodowym doświadczeniem, co obecnie jest niezbędne na rynku pracy.

 

Roksana Witkowska

 

 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Budownictwo, Studia inżynierskie

 

Nazywam się Roksana Witkowska jestem absolwentką kierunku Budownictwo.
Podczas studiów działałam aktywnie w Studenckim Kole Budownictwa, co pozwoliło mi rozwijać swoje umiejętności, a także poszerzać wiedzę z zakresu drogownictwa. Podczas studiów, dzięki współpracy z Biurem Karier, miałam możliwość odbyć dodatkowy dwumiesięczny staż w firmie SAT, dzięki któremu zdobyłam tak istotne w dzisiejszych czasach doświadczenie.
Studiując kierunek specjalistyczny mamy możliwość podjęcia pracy w trakcie nauki, co w przyszłości może zaowocować zatrudnieniem.

 

Łukasz Jania

 

 

Stanowisko: Prezes Zarządu

Kierunek: Budownictwo, Studia inżynierskie

 

Jestem Absolwentem MWSLiT, studiowałem na kierunku Logistyka. Dzięki programowi studiów, zajęciom prowadzonym przez wyspecjalizowaną kadrę zdobyłem wykształcenie na Uczelni specjalistycznej, które otworzyło mi wachlarz możliwości na rynku pracy w branży TSL. Kształcąc się w MWSLiT miałem szansę rozwoju merytorycznego i praktycznego, dodatkowo kształciłem swoje kompetencje osobiste. Już podczas studiów otrzymałem propozycję pracy za granicą, gdzie odpowiadałem za zarządzanie flotą w 3 krajach. Obecnie jestem prezesem firmy Fleet Partners, zajmującej się zarządzaniem flotą samochodową i consultingiem w tym zakresie. Studiowanie na MWSLiT to również znajomości, które są utrzymywane do dnia dzisiejszego, co przekłada się na interesy i wymianę doświadczeń. Przygoda w MWSLiT nie zakończyła się na studiowaniu, w ostatnim czasie przy współpracy z Biurem Karier MWSLiT do naszego grona dołączył stażysta - student Uczelni.

MWSLiT przyczynia się do spełniania marzeń!

ŁUKASZ JANIA - doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. W późniejszym okresie poszerzał swoje doświadczenia zawodowe z zakresu zarządzania flotą w przedsiębiorstwie HPI Poland, zajmując stanowisko Key Account Fleet Managera. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners. Odpowiada za strategię firmy oraz doradztwo dla kluczowych klientów w zakresie zarządzania flotami. Jest członkiem Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz Ceska Associace Fleet Managementu - czeskiego stowarzyszenia zarządzania flotą. W listopadzie 2011 roku otrzymał statuetkę Fleet Leader za: efektywne zarządzanie flotą samochodową na obszarze trzech pastw: Polski, Czech i Słowacji, oraz wdrożenie systemów monitoringu w trzech środowiskach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania flotami samochodów służbowych w przedsiębiorstwach.

 

Justyna Kłosowska

 

 

Studentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwentka: studia II stopnia, magisterskie

 

Jestem absolwentką Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu na kierunku LOGISTYKA.
Dzięki tej Uczelni miałam możliwość odbycia dobrze płatnego stażu i zdobycia doświadczenia w branży TSL. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz wsparciu Biura Karier, człowiek ma poczucie bezpieczeństwa i pewności swoich umiejętności w pracy.
Odbyty staż pozwolił mi na poszerzenie mojej wiedzy i spotęgował poczucie pewności własnych umiejętności w obszarze technicznym.

 

Paweł Michniewicz

 

 

Student MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwent: studia II stopnia, magisterskie

 

Jako absolwent kierunku logistyka MWSLiT we Wrocławiu, z przekonaniem mogę polecić tą Uczelnię każdemu kto chce rozwijać się w dziedzinie logistyki.
Stała współpraca Uczelni z środowiskiem biznesu zaowocowała odbyciem dobrze płatnego stażu zaraz po ukończeniu studiów. Dzięki temu miałem możliwość w praktyce sprawdzić swoje umiejętności szlifowane podczas studiów i możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania branżowego środowiska.
Staż umożliwił mi zdobycie doświadczenia tak poszukiwanego przez pracodawców, a także przyczynił się do rozpoczęcia mojej kariery zawodowej.

 

Dagmara Pawłowska

 

 

Studentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwentka: studia II stopnia, magisterskie

 

Ukończyłam studia na kierunku logistyka w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Zaraz po studiach został mi zaproponowany udział w projekcie Liderzy Logistyki, który gwarantował mi odbycie dobrze płatnego stażu w firmie logistycznej. Dzięki takiej inicjatywie zdobyłam potrzebne mi doświadczenie oraz mogłam rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Uczelnia zagwarantowała mi doskonałe przygotowanie do zawodu zarówno ze strony merytorycznej jak i praktycznej. Po skończonym stażu, firma zaproponowała mi pracę w pełnym wymiarze godzin.

MWSLiT we Wrocławiu to Uczelnia, która dba o rozwój studentów, jak i zatrudnienie dzięki licznym projektom oraz współpracy z gigantami rynku.

 

Paulina Rosińska

 

 

Studentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwentka: studia II stopnia, magisterskie

 

Ukończyłam studia magisterskie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu jako menedżer transportu. Nigdy wcześniej nie miałam możliwości pracowania w branży logistycznej. Dlatego bardzo chętnie skorzystałam z propozycji Uczelni, jakim było odbycie stażu zawodowego, organizowanego w ramach projektu „Liderzy Logistyki – program rozwoju i kompetencji kluczowych". Dzięki temu poznałam funkcjonowanie firmy w obszarze logistyki, zapoznałam się z regułami konkurowania na rynku w tej branży oraz spróbowałam swoich sił jako spedytor międzynarodowy. Ponadto podniosłam swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim oraz niemieckim, a także pod kontrolą innych członków zespołu prowadziłam księgowość dotyczącą zawieranych umów transportowych. Uczestnictwo w tego rodzaju stażach jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy oraz możliwością zdobycia doświadczenia w wybranym przez siebie zawodzie.

Jestem bardzo zadowolona z udziału w tym przedsięwzięciu i zachęcam pozostałych studentów do odbywania praktyk i staży, które oferuje Uczelnia.

 

Damian Cwetanow

 

 

Student MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwent: studia I stopnia inżynierskie

 

Ukończyłem studia na kierunku Logistyka w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jako absolwent mogę stwierdzić, że uczelnia doskonale przygotowuje swoich studentów do pracy w branży TSL. Oczywiście studia podyplomowe również zamierzam kontynuować na MWSLiT we Wrocławiu, ponieważ są bardzo interesujące kierunki oraz wykwalifikowana kadra wykładowców. Zaraz po skończeniu studiów, dzięki Uczelni i projektowi do którego zostałem zgłoszony – dostałem szanse odbycia dobrze płatnego stażu w międzynarodowej firmie Whirlpool Polska S.A. Była to okazja, aby wiele się nauczyć i zdobyć doświadczenie cenne w branży kontakty. Odbyty staż w tak dużej firmie jak Whirlpool dał mi możliwość poznania od podstaw jak przebiega cały proces produkcyjny oraz jak funkcjonuje magazyn. Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystałem w praktyce, a informacje od wykładowców – praktyków pomogły w rozwiązywaniu problemów. MWSLiT we Wrocławiu to Uczelnia, która daje duże możliwości i szanse zdobycia dobrej pracy.

 

Pavlo Ustymenko

 

 

Stanowisko: Specjalista ds. planowania transportu

Firma: Electrolux Poland Sp. z o.o.

 

Mam przyjemność być absolwentem MWSLiT we Wrocławiu, Uczelni z ciekawą ofertą edukacyjną, dobrze przygotowanym programem studiów oraz kadrą naukową, która przygotowuje swoich studentów do podjęcia pracy.

Już podczas studiów miałem możliwość odbyć staż w jednej z firm, z którą Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu współpracuje. Moja kariera zawodowa zaczęła się właśnie od stażu w firmie CRUSAR, gdzie miałem możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Doświadczenie w logistyce zdobywane dzięki stażom praktykom znajduje odzwierciedlenie w dalszych rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcą, a także jest mile widziane w każdym CV. Po zakończonym stażu podjąłem pracę w pełnym wymiarze godzin, w firmie znanej na całym świecie jako producenta AGD. Firma ta to ELECTROLUX Poland Sp. z o.o., w której pracuje na stanowisku PRIMARY TRANSPORT PLANNING SPECIALIST.

Zachęcam do studiowania w MWSLiT we Wrocławiu, odbywania staży i praktyk ponieważ owocuje to znalezieniem dobrej pracy, a absolwenci Uczelni to specjaliści dobrze przygotowani do zawodu Logistyka. Bardzo pozytywnie oceniam wartość praktyczną i dydaktyczną prezentowanego kierunku studiów.

 

Bartosz Deryło

 

 

Stanowisko managerskie

Firma: FF Fracht

 

Jako student Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu miałem możliwość zacząć pracę już w czasie studiów. Dzięki atrakcyjnemu programowi kształcenia mogłem zdobyć wiedzę niezbędną do pracy w branży TSL. Nie tylko przygotowanie merytoryczne miało tutaj istotne znacznie. MWSLiT we Wrocławiu kładzie również duży nacisk na organizację zajęć praktycznych, chociażby w laboratoriach logistycznych, fizycznych czy od tego roku również budowlanych. Obecnie zajmuje stanowisko menadżerskie będąc jeszcze na studiach magisterskich! To mówi samo za siebie; MWSLiT daje naprawdę dobry start w przyszłość.

 

Dawid Stopa

 

 

Stanowisko: Kierownik Działu Spedycji

Firma: Mauffrey Polska Sp. z o.o.

 

Jako absolwent uczelni uważam, że szkoła ma bardzo ciekawą ofertę dydaktyczną i zaangażowaną kadrę profesorską. Kończąc naukę każdy ma szansę zdobyć prestiżowy dyplom francuskiej uczelni uznanej i cenionej wśród pracodawców o zasięgu międzynarodowym. Mauffrey Polska Sp. z o.o. rekomenduje Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu jako profesjonalnego partnera w relacji uczelnia przychylna pracodawcy. Jako jedyna znana nam Uczelnia dba o rozwój praktyczny jak i o przyszłe zatrudnienie swoich absolwentów. Poprzez kształcenie zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez rynek pracy oraz współpracę pracodawcami Uczelnia umożliwia swoim słuchaczom poszerzenie perspektyw i zwiększa ich szanse na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. Uczelnia wnosi tym samym istotny wkład w budowanie przewagi konkurencyjnej i pozycji rynkowej przedsiębiorstw. Szkoła prowadzi również spotkania z pracodawcami, gdzie studenci są w stanie poznać stawiane wymagania oraz zastanowić się nad własnym miejscem w branży.

 

Bartosz Muszyński

 

 

Dział eksportu morskiego

Firma: Panalpina

 

Doradca zawodowy, w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, udzielił mi wszelkich potrzebnych informacji i porad związanych z rozwojem mojej kariery zawodowej w branży logistycznej, czego efektem był mój udział w praktykach pod nazwą "EDULOG". Dzięki cennym informacjom mogłem dobrze przygotować się do odbycia dwumiesięcznego stażu w międzynarodowej firmie spedycyjnej Panalpina, zakończonego podpisaniem umowy i rozpoczęciem pracy w dziale eksportu morskiego. Od pierwszego spotkania w Biurze Karier z doradcą zawodowym, czułem zaangażowanie i chęć pomocy w znalezienie mi drogi rozwoju zawodowego w branży logistycznej.

 

Dawid Ścigajło

 

 

Asystent ds. logistyki

Firma: Cermag

 

Jestem absolwentem MWSLiT we Wrocławiu z czego jestem bardzo zadowolony. Jeszcze będąc na studiach udało mi się znaleźć pracę w pełnym wymiarze godzin na stanowisku asystenta ds. logistyki w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie handlowym. O wolnym etacie dowiedziałem się dzięki funkcjonującemu na uczelni Biurze Karier, które współpracowało z moim obecnym pracodawcą. Moja szefowa jak tylko się dowiedziała, gdzie studiuje oraz że odbyłem w szkole kurs z obsługi programu SAP bez zastanowienia przyjęła mnie na okres próbny. Dzięki organizowanym przez Uczelnię kursom i zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej zostałem zatrudniony na stałe i obecnie oczekuję na awans.

 

Grzegorz Dyga

 

 

Specjalista ds. Operacyjnych

Absolwent MWSLiT

 

Do podjęcia studiów na Państwa Uczelni zachęciło mnie 11 letnie doświadczenie w kształceniu logistyków, a co za tym idzie prestiż i renoma na rynku edukacyjnym. Jednym z głównych motywów podjęcia nauki było zainteresowanie związane z najszybciej rozwijającą się dziedziną polskiej gospodarki: logistyką. Warto tu podkreślić, że Uczelnia posiada akredytację CILT i każdy absolwent ma szansę uzyskać ten prestiżowy certyfikat. Dodatkowym atutem jest współpraca z wieloma gigantami na globalnym rynku TSL. Umożliwia to studentom odbycie praktyk i staży w renomowanych firmach, a co za tym idzie nawiązanie kontaktów z pracodawcami i otrzymanie ciekawego miejsca pracy. Uczelnia bardzo skupia się na jakości kształcenia i dostępności sal dydaktycznych. Dzięki wiedzy zdobytej w MWSLiT udało mi się zaczynając jako magazynier, awansować na referenta ds. zakupów, następnie młodszego specjalistę ds. zakupów. Zmieniając pracę, bez problemu mogłem przebierać w różnych ofertach związanych z logistyką ponieważ czułem sie pewnie czytając wymagania, które narzucał pracodawca. Ukończenie studiów licencjackich w MWSLiT otworzyło mi drzwi do dalszej kariery zawodowej i w chwili obecnej pracuję w firmie zajmującej się transportem międzynarodowym, na stanowisku specjalista ds. operacyjnych i jestem odpowiedzialny za eksport lotniczy i część importu lotniczego.

 

Mateusz Selcer

 

 

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu

 

MWSLiT we Wrocławiu jest miejscem, w którym Biuro Karier jest jednostką otwartą na potrzeby studenta. Oprócz pomocy w napisaniu CV czy listu motywacyjnego, wspierają wszystkie akcje i inicjatywy studenckie, a co najważniejsze pomagają komunikować się z pracodawcą, znaleźć staż, praktykę i docelowo pracę w pełnym wymiarze godzin. Każda osoba studiująca może skorzystać z pomocy Biura Karier, które wykonuje swoją pracę najlepiej jak tylko może.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42 
uczelnia@msl.com.pl

Link do strony uczelni na facebook otwiera nowe okno     Link do kanału youtube otwiera nowe okno     Przycisk zadzwoń przez skype