13 maja 2026 r. studenci programu Erasmus+ wzięła udział w wycieczce integracyjnej po Wrocławiu. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, poznania najpiękniejszych zakątków miasta oraz integracji w międzynarodowej atmosferze.

 

Pierwszym punktem programu była wizyta w Ogrodzie Japońskim, gdzie uczestnicy mogli podziwiać wyjątkową orientalną architekturę oraz piękną roślinność. Następnie studenci udali się na spacer wokół Pergoli, korzystając z pięknej pogody i uroków tej relaksującej okolicy.

 

Wycieczkę zakończyło wspólne wyjście na lody, które stało się świetną okazją do rozmów, dalszej integracji oraz miłego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze.

 

Dofinansowane przez Unię Europejską

Grupa studentów na tle Pergoli we Wrocławiu